Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY|(Key Account Manager)

PRINTIN
wielkopolskie
praca stacjonarna
5170 dni temu

Ogłoszenie numer: 92242, z dnia 2010-03-23

PRINTIN

Firma PRINTin SUPPLIES wyłączny dystrybutor szwajcarskiej marki SILVER REED™ na terenie Polski, działająca w branży materiałów eksploatacyjnych poszukuje w Poznaniu osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
(Key Account Manager)

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • masowa sprzedaż artykułów eksploatacyjnych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • podtrzymywanie kontaktów biznesowych
  • przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów monitoring rynku

Wymagania

  • doświadczenie i talent w sprzedaży materialów biurowych
  • znajomość branży materiałów eksploatacyjnych, komputerowej oraz pokrewnych
  • biegłe poruszanie się w Internecie i obsługa pakietu MS Office
  • zdolności pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu powierzonych działań oraz inicjatywa w działaniu
  • bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • dyspozycyjność
  • zamiłowanie do wykonywanego zawodu

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • samodzielne stanowisko z dużą perspektywą
  • możliwość bespośredniego kreowania rozwoju firmy i przejęcia budowy działu sprzedaży
  • stałą pensję plus dodatkowe wynagrodzenie w postaci nie ograniczonej w wysokości prowizji od sprzedaży