Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży Leasingu

ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój

53 dni temu

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój
Nr ref.: AW/INGL/MM/2018
Aktualnie rozwijamy nowy kanał dystrybucji produktów leasingowych dedykowanych dealerom pojazdów nowych, jak i używanych. Jeżeli masz pasję motoryzacyjną oraz wiedzę finansową i chcesz uczestniczyć w rozwoju marki ING Lease w Polsce, szukamy właśnie Ciebie!
Twoje zadania:
  • Realizacja planów sprzedażowych spółki
  • Współpraca z Dealerami samochodowymi
  • Pozyskiwanie i budowanie relacji z Dealerami
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów sprzedażowych
  • Sporządzanie ofert i zawieranie umów leasingowych
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Łatwość budowania i utrzymywania długotrwałych relacji
  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Samodzielność oraz gotowość do częstego podróżowania
  • Znajomość rynku lokalnego i branży motoryzacyjnej
Mile widziane:
  • Znajomość produktów wspierających sprzedaż usług leasingowych u dostawcy
Oferujemy:
  • Umowę o współpracy na wyłączność (B2B)
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach sprzedaży

Poznaj stanowisko: Doradca ds. Leasingu

Doradca ds. leasingu to osoba, która pozyskuje klientów i pomaga klientom w wyborze najkorzystniejszego leasingu spośród szerokiej oferty dostępnej na rynku oraz aktywnie współpracuje z przedsiębiorcami w zakresie doradztwa leasingowego i sprzedaży usług leasingowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: promocja oraz sprzedaż produktów firmy, współpraca z ...
Doradca ds. Leasingu Praca Doradca ds. Leasingu