Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Specjalista ds. Sprzedaży / Partner Handlowy

Loydson Partners
świętokrzyskie
praca stacjonarna
5525 dni temu

Ogłoszenie numer: 63510, z dnia 2009-04-17

personel, szkolenia, coaching, strategia, doradztwo Działamy w Polsce i Europie od 2003 roku. Do naszego zespołu poszukujemy na terenie całego kraju osób na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Nr Ref.: Nr ref 66/LP/2009

Opis stanowiska

Ofertę kierujemy wyłącznie do osób przedsiębiorczych, odpowiedzialnych, pewnych swoich umiejętności handlowych, umiejących budować relacje z klientami biznesowymi wysokiego szczebla.
Zakres odpowiedzialności:
  • pozyskiwanie klientów biznesowych na wskazanym terenie
  • budowanie strategii sprzedaży i rozwoju produktów branży HR;
  • współpraca z trenerami, konsultantami w zakresie obsługi pozyskanych klientów
  • docelowo - możliwość zarządzania oddziałem firmy

Wymagania

  • Założenie własnej firmy (działalność gospodarcza, spółka, inne)
  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży usług w rynku B2B
  • Wysoka kultura osobista, łatwość budowania relacji
  • Silna motywacja i determinacja w osiąganiu celu

Oferujemy

  • dużo nowej wiedzy i umiejętności, dużo pracy, stres, dużo pieniędzy,
  • dużo śmiechu i wspólnej zabawy,
  • silne wsparcie merytoryczne i w razie potrzeby psychiczne :)
  • atrakcyjny i czytelny system wynagrodzeń prowizyjnych
  • "za plecami" znana firma doradcza, kompetentny zespół profesjonalistów (konsultanci, trenerzy)
  • szkolenia -rozwój to połowa tej pracy, program ustalany indywidualnie
  • możliwość udziału w grupach projektowych (doradczych), audytach, rekrutacjach, szkoleniach.
  • wybranym osobom zaproponujemy utworzenie własnego oddziału pod szyldem firmy, rozpoczęcie pracy na stanowisku trenera, konsultanta i pomożemy w zarządzaniu