Specjalista ds. Sprzedaży (produkty bankowe) [Rekrutacja prowadzona online]

Liberty Poland S.A.

Lublin

22 dni temu

Miejsce pracy: Lublin
Twoje zadania:
  • Obsługa Klientów Plus Banku w nowoczesnym Punkcie Sprzedaży;
  • Sprzedaż dedykowanych produktów i usług bankowych;
  • Monitoring należności klienta;
  • Praca na systemach informatycznych, dedykowanych do obsługi i sprzedaży produktów/usług bankowych;
  • Nawiązywanie i utrwalanie pozytywnych relacji z klientami.
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
  • Lubisz współpracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania?
  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?
  • Chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe?
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów?
  • Masz wykształcenie min. średnie?
  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny;
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie;
  • Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną;
  • Konkursy z nagrodami, spotkania integracyjne.

Poznaj

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.