Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista ds. sprzedaży urządzeń w Diagnostyce Pojazdów

Würth Polska Sp. z o.o.
dolnośląskie, Dolny Śląsk ( Wrocław, Oława, Oleśnica, Trzebnica, Milicz, Wołów, Lubin, Góra, Polkowice,Głogów, Legnica,)
praca stacjonarna
6269 dni temu

Ogłoszenie numer: 27467, z dnia 2007-03-16

Jesteśmy częścią międzynarodowej firmy działającej w 80 państwach. Oferujemy najwyższej jakości produkty dla przemysłu motoryzacyjnego, drzewnego, metalowego, budowlanego i elektrycznego. W ciągu 16 lat istnienia w Polsce osiągnęliśmy pozycję lidera rynku techniki montażu. Źródłem tego sukcesu są zaangażowanie, pasja i kompetencje naszych pracowników. Zatrudniamy już blisko 600 osób i wciąż powiększamy nasz zespół. W związku z planowanym rozwojem nowej branży w dywizji AUTO poszukujemy:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Dolny Śląsk ( Wrocław, Oława, Oleśnica, Trzebnica, Milicz, Wołów, Lubin, Góra, Polkowice,Głogów, Legnica,)

Nr Ref.: Auto - WOW/02/PH/WRO/PP

Opis stanowiska

- Prowadzenie profesjonalnych prezentacji - Sprzedaż urządzeń do diagnostyki pojazdów dla potencjalnych klientów. Produkty te będą sprzedawane wyłącznie przez grupę wyspecjalizowanych i przeszkolonych przedstawicieli handlowych.

Wymagania

- wysokiej motywacji do rozwijania nowego projektu (niezależnie od prowadzenia dotychczasowej formy sprzedaży) oraz chęci do podnoszenia wiedzy z zakresu diagnostyki samochodowej - znajomości budowy silnika oraz konstrukcji samochodów - znajomości pakietu MS Office, obsługi internetu (posiadanie własnego komputera z dostępem do internetu będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

- pracę w stabilnym, renomowanym koncernie umowę o pracę - stałą pensję + dodatkową prowizję uzależnioną od wartości netto sprzedanych produktów WoW! - profesjonalne szkolenia dotyczące diagnostyki pojazdowej oraz obsługi urządzeń diagnostycznych - wyposażenie w diagnoskop do prezentacji u klienta oraz palmtop - samochód służbowy i telefon komórkowy