Specjalista ds. Sprzedaży

Projekt plus Jarosław Węgorek

Lublin

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 2681869, z dnia 2019-10-01

Firma Nasza zajmuje się sprzedażą ekskluzywnej stolarki drzwiowej.

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • Sprzedaż stolarki drzwiowej z poziomu salonu i w terenie.
  • Szeroka współpraca z architektami i projektantami wnętrz.
  • Sporządzanie ofert.
  • Podpisywanie umów i ich realizacja.

Wymagania

  • Wymagana znajomość branży stolarki budowlanej.
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Umowa o pracę (podstawa + prowizja)
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży