Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

HERMON Czech & Muzia Spółka Jawna
śląskie
praca stacjonarna
5372 dni temu

Ogłoszenie numer: 78245, z dnia 2009-10-02

Firma Hermon jest prężnie rozwijającą sie firmą. Od początku stawialiśmy na zaspokojenie wymagań i oczekiwań Klientów na najwyższym poziomie, co zaprocentowało niezwykle szybkim, dynamicznym rozwojem firmy. Równie szybko zwiększaliśmy swoje doświadczenie. Dziś Hermon jest uważany przez specjalistów za jedną z najszybciej rozwijających sie firm w kraju. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy postrzegani jako profesjonalista firma działająca na rynku części zamiennych.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • sprzedaż hurtowa
  • Przedstawiciel handlowy na terenie Polski
  • techniczne wsparcie klienta z branży części samochodowych
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami

Wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • otwartość na częste podróże
  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • komunikatywność
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • preferowani absolwenci wydziału technicznego

Oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie