Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. szkód komunikacyjnych

P.H.U. Waszkowiak Krzysztof Waszkowiak
wielkopolskie
praca stacjonarna
4266 dni temu

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM DEALEREM SAMOCHODÓW OSOBOWYCH JAPOŃSKIEJ FIRMY MIESZCZĄCEJ SIĘ W SUCHYM LESIE KOŁO POZNANIA.
POSIADAMY WIELOLETNIĄ TRADYCJE W SPRZEDAŻY OBSŁUDZE I NAPRAWIE POJAZDÓW PROWADZIMY STACJĘ KONTROLI POJAZDÓW.

ZATRUDNIMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Główne zadania:
  • Planowanie pracy serwisu blacharsko lakierniczego samochodów osobowych
  • Monitorowanie prac warsztatowych
  • Kontrolowanie jakości wykonanych prac
  • Nadzór i kontrola nad podległymi pracownikami
  • Rozliczanie pracowników z wykonanej pracy
  • Sporządzanie analiz wydajności pracy pracowników oraz analiz ocen świadczonych usług
  • Prowadzenie dokumentacji napraw blacharsko lakierniczych
Wymagania:
  • Wykształcenie Wyższe lub średnie o kierunku Eksploatacja Pojazdów Samochodowych lub pokrewny
  • Praktyki na ww. stanowisku
  • Znajomość obsługi komputera
  • Znajomość techniki napraw i programów eurotax i audatex
  • Adres zamieszkania Poznań lub okolica
  • Wiedza z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych
Oferujemy:
  • Ciekawą i twórczą prace w Autoryzowanym serwisie.
  • Możliwość dalszego zdobywania wiedzy.
  • Atrakcyjne warunki płacy i pracy uzależnione od osiąganych wyników.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)