Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista ds. techniczno-handlowych

Unical Polska Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5954 dni temu

Ogłoszenie numer: 38835, z dnia 2008-01-18

spółka wchodząca w skład międzynarodowego koncernu UNICAL AG, producenta urządzeń grzewczych małej, średniej i dużej mocy , w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Odpowiedzialność za: - realizację planów sprzedaży w regionie; - utrzymanie i rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami; - poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów; - umiejętności prowadzanie szkoleń i prezentacji dla projektantów, instalatorów, inwestorów; - kształtowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy w regionie;

Wymagania

Oczekujemy: - wykształcenia minimum średniego technicznego, preferowane wykształcenie wyższe kierunek: sanitarny lub pokrewny; - znajomości języka angielskiego i/lub włoskiego; - doświadczenia w pracy na stanowiskach handlowych; - zaangażowania, entuzjazmu, inicjatywy i przedsiębiorczości; - łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności komunikacji; - mile widziana znajomość branży instalacji wodno-grzewczych; - posiadania prawa jazdy kat. B;

Oferujemy

Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie stałe i zmienne zależne od realizacji planu sprzedaży; - profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne; - pracę w miłym, zgranym, pełnym wyzwań zespole; - samochód służbowy i inne narzędzia pracy;