Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

UST-M Sp. z o.o.

Tomaszów Mazowiecki

10 dni temu

UST-M SP. Z O.O.

Producent filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania oraz instalacji sanitarnych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • naprawa maszyn i urządzeń, bieżące usuwanie awarii,
  • działania prewencyjne w celu utrzymywania maszyn w ciągłości pracy,
  • planowanie remontów i przeglądów maszyn, kontrola stanu technicznego maszyn,
  • wykonywanie instalacji zasilających stanowiska produkcyjne pod kątem instalacji elektrycznych i pneumatycznych,
  • przygotowanie danych potrzebnych do zamawiania części zamiennych.
Najważniejsze kompetencje zawodowe:
  • wiedza z zakresu nauk technicznych,
  • uprawienia SEP 1 kV,
  • mile widziane uprawienia spawalnicze oraz uprawienia na wózek widłowy,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • dyspozycyjność,
  • dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widzenia przy naprawie wtryskarek i wytłaczarek.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
  • dofinansowanie do aktywności fizycznej,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach następującej klauzuli:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez lub na rzecz UST-M sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO) informujemy, że
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UST-M sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Piaskowa 124A, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, KRS: 0000240243, NIP: 7732326822, REGON: 100008487
dane do kontaktu:
a) telefon: 512226326
b) e-mail: biuro@ustm.pl
2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. A RODO.
3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres tej i przyszłych rekrutacji (maksymalnie jednak przez okres 2 lat) lub do momentu odwołania przez Panią/Pana zgody.
4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji.
5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub ich przenoszenia. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
6. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji, a w pozostałym zakresie dobrowolne.

Poznaj

UST-M Sp. z o.o. to wiodący polski producent filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania i instalacji sanitarnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, produkty firmy to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa i jakości, a także innowacyjnych rozwiązań służących zdrowiu i komfortowi użytkowników. Przedsiębiorstwo zatrudnia niemal 100 osób, posiada własne laboratorium, dział badań i rozwoju oraz zakład i magazyn wysokiego składowania zlokalizowane w Tomaszowie Mazowieckim. Oferuje kompleksowe wsparcie serwisowe oraz Pomocną Linię dla Klientów i instalatorów. Eksportuje do 30 krajów na całym świecie. Laureat wielu rankingów i konkursów, ostatnio zdobywca prestiżowego tytułu „Innowacje 2018”.

Strona internetowa: www.ustm.pl

97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Piaskowa 124A

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu