Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. warsztatu

Arriva Bus Transport Polska Sp. z o. o.

Tczew

4 dni temu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad  1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników.

Arriva należy do Grupy Deutsche Bahn.

 Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą warsztatu
  • Logistyka części zamiennych
  • Prowadzenie magazynu i dystrybucji części
  • Koordynowanie napraw w warsztatach zewnętrznych
  • Współudział w planowaniu, dokumentowaniu i realizacji przeglądów
Wymagania z mojej strony:
  • Wykształcenie min średnie - preferowane mechaniczne
  • Znajomość pakietu Office
  • Dyspozycyjność i zdolność samoorganizacji na stanowisku pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Dobre warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny
  • Szkolenia wdrażające w obowiązki
  • Koleżeńską atmosferę pracy w zgranym zespole

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i chcesz się rozwijać, dołącz do naszego zespołu!

Wyślij swoje CV za pomocą  przycisku APLIKUJ

 Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

W dokumentach aplikacyjnych proszę o dodanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport PolskaSpółka z o.o.z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport PolskaSpółka z o.o.z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

Administratorem danych osobowych jest Arriva Bus Transport PolskaSpółka z o.o.z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100 Toruń) przy ul. Dąbrowskiego 8/24 („ARRIVA BUS TRANSPORT” lub „ADMINISTRATOR”), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, Wydział VII Gospodarczy KRS za numerem KRS 21693 NIP: 5272185559, REGON: 013271157

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Arriva Bus znajduje się w polityce prywatności na naszej stronie http://www.arrivabus.pl/uploads/media/5b0692da5fa77/polityka-prywatnosci-abtp.pdf

Poznaj

Autobusowy i kolejowy transport pasażerski

Poznaj stanowisko: Pracownik Serwisu Samochodowego

Pracownik Serwisu Samochodowego to osoba, która wykonuje prace asystenckie w serwisie samochodowym. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: obsługa klientów serwisu samochodowego, tj. telefon i biuro, przyjmuje i wydaje samochody, informuje klienta o stanie naprawy, rozlicza, a także obsługuje import części zamiennych, wspiera obsługę importu części zamiennych, nadzoruje i kontroluje jakość i ...
Pracownik Serwisu Samochodowego Praca Pracownik Serwisu Samochodowego

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Arriva Bus Transport Polska Sp. z o. o..