Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    2 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
  • Księgowa / księgowy - Dział Należności i Windykacji

    GAM Sp. z o.o.   Długołęka, Wrocławska 35    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 380 - 8 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Twój zakres obowiązków księgowanie wyciągów, monitorowanie należności, windykacja – tel. kontakt z klientami, wezwania do zapłaty, przygotowywanie dokumentacji dla prawnika, księgowanie faktur sprzedaży, kontrola fiskalizacji, uzgodnienia rejestrów VAT, rozliczanie kart płatniczych-...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Windykator śląskie
Specjalista ds. windykacji terenowej

SAF S.A.
śląskie
specjalista (mid)
pełny etat / część etatu
umowa o pracę
praca stacjonarna
902 dni temu

Ogłoszenie numer: 5769096, z dnia 2021-10-29

SAF S.A. to ogólnopolska firma windykacyjna specjalizująca się w zarządzaniu należnościami z wykorzystaniem szerokiego wachlarza narzędzi windykacyjnych. Spółka zajmuje się również nabywaniem oraz serwisowaniem portfeli należności.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • bezpośrednie wizyty windykacyjne u osób fizycznych i podmiotów gospodarczych
  • motywowanie, negocjowanie i ustalanie warunków polubownej spłaty zobowiązania
  • podpisywanie oświadczeń o spłacie zobowiązania
  • przeprowadzanie wywiadów środowiskowych
  • przeprowadzanie wywiadów gospodarczych u podmiotów starających się o finansowanie
  • wykonywanie dokumentacji fotograficznych
  • wykonywanie raportów z oględzin przedmiotów objętych kredytowaniem
  • dokonywanie zabezpieczeń przedmiotów objętych kredytowaniem
  • dokonywanie przejęć przedmiotów objętych kredytowaniem
  • raportowanie wykonanych czynności w aplikacji mobilnej

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku windykatora terenowego
  • min. średnie wykształcenie (preferowane wyższe)
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane C)
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • zdolności negocjacyjne
  • uczciwość i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • stanowczość i determinacja w realizacji założonych celów
  • umiejętność obsługi MS Office: Word, Excel, Outlook, Internet

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie windykacyjnej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • jasne warunki współpracy i rozliczeń
  • koleżeńską atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • wsparcie koordynatorów i opiekunów zleceń podczas wykonywania czynności