Specjalista ds. Wsparcia Projektów / Doradca techniczny

IPK Sp. z.o.o.

Śląskie

44 dni temu

Klient IPK search & consulting - europejski dostawca urządzeń grzewczych związanych z branżą przemysłową i obiektami użyteczności publicznej. W związku z rozwojem firmy w oddziale Bielsko Biała poszukiwana jest osoba na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • doradztwo projektowe/techniczne w zakresie sprzedawanych produktów i systemów
  • nawiązywanie i utrzymywanie solidnych relacji z projektantami/ klientami poprzez doskonałą obsługę
  • ścisła współpraca z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży w podległych regionach.
  • aktywny udział w rozwoju projektów.
  • regularna współpraca z innymi działami w firmie.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mogą być także studia zaoczne ostatni rok)
  • umiejętności interpersonalne (wysoka komunikacja, optymizm, samodzielność)
  • doświadczenie w kontaktach z klientami
  • znajomość środowiska dwg (rfa będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość zagadnień technicznych (poparta np. technikum mechanicznym lub elektrycznym)
  • znajomość języka angielskiego B2
Oferujemy:
  • zatrudnienie w stabilniej firmie
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz motywacyjny system wynagrodzenia
  • pracę stacjonarną w młodym i kreatywnym zespole
  • nowoczesne i konkurencyjne produkty
  • silne wsparcie marketingowe
  • dostęp do sprawdzonych procedur

Poznaj

IPK (dawniej Instytut Promocji Kadr) jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku. Trzydziestoosobowy zespół konsultantów i ekspertów pracuje dla klientów z całej Polski w czterech biurach - w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu.

Poznaj stanowisko: Doradca Techniczny
Doradca Techniczny to osoba, która odpowiada za doradztwo techniczne w zakresie produktów firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: opieka i doradztwo techniczne, prezentowanie produktów firmy, utrzymywanie relacji z klientami i potencjalnymi partnerami, prowadzenie szkoleń technicznych, koordynacja działań pomiędzy serwisem a klientem, obsługa reklamacji, samodzielne planowanie i ...
Praca Doradca Techniczny