Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Merchandiser Lubelskie
Specjalista ds. Wystawiennictwa i Akcji Komercyjnych (Visual Merchandiser)

IKEA Retail sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2384 dni temu

Jeśli często masz pomysły na atrakcyjną prezentację produktów, a Twoją pasją jest inspirowanie innych, to koniecznie czytaj dalej.
W całym kraju zatrudniliśmy już 9. specjalistów ds. projektowania wnętrz, 21. specjalistów ds. wystawiennictwa, 5. specjalistów ds. komunikacji wizualnej. Nadal szukamy

Specjalisty ds. Wystawiennictwa i Akcji Komercyjnych
(Visual Merchandiser)

do sklepu w Lublinie

Jako Specjalista ds. Wystawiennictwa i akcji komercyjnych masz szansę przekraczać oczekiwania naszych klientów dbając o inspirację, witalność i komercyjną prezentację naszego asortymentu.

TWOJE ZADANIA

  • maksymalizowanie sprzedaży przy ścisłej współpracy z działem sprzedaży i logistyki,
  • tworzenie strategii i koncepcji prezentacji produktów w miejscu sprzedaży za pomocą asortymentu IKEA,
  • obserwacja i analiza zachowań konsumentów w kontakcie z produktem,
  • współpraca w zespole w sposób zachęcający do otwartej, konstruktywnej i szczerej wymiany opinii.

TWÓJ PROFIL

  • znasz zagadnienia i techniki merchandisingu w teorii i praktyce,
  • posiadasz wykształcenie w dziedzinie wystawiennictwa wizualnego, architektury,
  • jesteś dobrze zorientowany w branży produktów wyposażenia wnętrz, śledzisz trendy i rynek konkurencji,
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży detalicznej,
  • interesuje Cię sposób w jaki ludzie dokonują zakupów,
  • bardzo dobrze planujesz i organizujesz czas pracy w szybko zmieniającym się środowisku,
  • potrafisz pracować pod presją czasu,
  • znasz obsługę programu AutoCAD 2D, mile widziany SketchUp,
  • znasz bardzo dobrze j. angielski.

CO ZNAJDZIESZ U NAS DLA SIEBIE

  • pracę w firmie wyznaczającej trendy na rynku wyposażenia wnętrz, w zespole ludzi, dla których dobry design, funkcjonalność i niska cena to nieodłączny element codziennej pracy,
  • pracę w środowisku dynamicznym, zmiennym i wymagającym,
  • ciągły rozwój i naukę, swobodny dostęp do obszernej wiedzy konceptowej,
  • indywidualne podejście, szacunek i uznanie dla Twojej unikalności i wyjątkowości.