Specjalista DTP

Multitechnika Gorlak i Synowie Sp.j.

Przeźmierowo k/Poznania

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2664721, z dnia 2019-09-18

Multitechnika jest jedną z czołowych przygotowalni fleksograficznych w Polsce. Naszymi klientami są najwięksi producenci opakowań w kraju.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Przeźmierowo k/Poznania

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, wytrwałej, z biegłą znajomością zagadnień DTP (przygotowywanie materiałów graficznych do druku).

Wymagania

  • pracowitość, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • gotowość do rozwoju swoich umiejętności
  • znajomość zagadnień DTP
  • dobra znajomość obsługi programu Adobe Photoshop (niezbędne m.in. praca w kanałach, na wastwach, z kolorami PANTONE)
  • dobra znajomość obsługi programu Adobe Illustrator
  • dobra znajomość obsługi programu CorelDraw

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej odbędzie się test praktyczny dotyczący znajomości programów Adobe Photoshop, Illustrator i CorelDraw.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w sympatycznym zespole nad projektami dla znanych marek

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista DTP
DTP, z języka angielskiego Desktop Publishing, oznacza technikę projektowania rozkładu i szaty graficznej publikacji przy pomocy komputerowych środowisk graficznych. Specjalista DTP jest pracownikiem wydawnictwa lub redakcji prasowej, odpowiedzialnym za tworzenie graficznej oprawy publikacji skierowanych do druku. Osoba obsadzona na tym stanowisku opracowuje i wdraża nowe produkty wydawnictwa pod względem ich oprawy wizualnej, tworzy tak ...
Praca Specjalista DTP