Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista / Specjalistka ds. Służebności Przesyłu [rekrutacja online]

EPCM Executive Search

Poznań, Piła, Złotów, Gniezno, Września, Luboń, Wolsztyn, Śrem, Leszno, Krotoszyn, Jarocin, Kalisz, Turek, Konin, Kępno, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Oborniki, Koło, Swarzędz, Grodzisk Wielkopolski, Pleszew

43 dni temu

Dla naszego Klienta, lidera w branży nieruchomości poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty/ ki ds. Służebności Przesyłu. Dana osoba będzie odpowiedzialna za ścisłą współpracę z Działem Zakupu i Działem Inwestycyjnym po kątem koordynowania negocjacji z właścicielami gruntów celem doprowadzenia do zawarcia umowy, porozumienia i służebności przesyłu. Idealny/ a kandydat/ ka powinien/ a posiadać łatwość w nawiązania kontaktu, wysokie zdolności negocjacyjne oraz umiejętność samodzielnego działania i organizacji czasu pracy.

Miejsce pracy: Poznań, Piła, Złotów, Gniezno, Września, Luboń, Wolsztyn, Śrem, Leszno, Krotoszyn, Jarocin, Kalisz, Turek, Konin, Kępno, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Oborniki, Koło, Swarzędz, Grodzisk Wielkopolski, Pleszew
Zadania
  • Badanie stanu formalno - prawnego nieruchomości;
  • Współpraca z Działem Zakupów Nieruchomości oraz Inwestycyjnym w firmie;
  • Prowadzenie negocjacji z właścicielami gruntów celem zawarcia umowy, porozumienia, służebności przesyłu;
  • Współpraca z lokalnymi urzędami administracji publicznej;
  • Przygotowywanie niezbędnych materiałów koniecznych do zawarcia stosownych umów, uzgodnień i porozumień przy współpracy z urzędami;
  • Ustanowienie prawa służebności przesyłu;
  • Raportowanie statusów prowadzonych negocjacji i ich postępów.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (np. pozyskiwanie gruntów, negocjacje przy zakupie gruntów etc.);
  • Wykształcenie wyższe na kierunku: gospodarka przestrzenna, geodezja i kartografia, ochrona środowiska etc.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Gotowość do pracy w terenie na terenie całego kraju;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B);
  • Pakiet benefitów;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.