Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Serwisu

Dicoria Group
wielkopolskie
praca stacjonarna
3495 dni temu

Ogłoszenie numer: 531126, z dnia 2014-10-07

Firma Dicoria Group (www.dicoria.pl) oferuje kompleksowe usługi doradcze, szkoleniowe, wdrożeniowe oraz rekrutacyjne dedykowane branży motoryzacyjnej.

Dla naszych Klientów, dealerów samochodów marki premium, w związku z otwarciem nowych oddziałów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: KS/08/14/wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Efektywne zarządzanie i koordynowanie działań zespołu,
  • Dbanie o wysoką motywację oraz rozwój kompetencji podległych pracowników,
  • Planowanie oraz organizacja pracy serwisu w celu optymalizacji efektywności i rentowności,
  • Kontrola jakości, bezpieczeństwa i terminowości serwisowania,
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • Realizacja celów ilościowych i jakościowych.

Wymagania

  • Min 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu serwisem samochodowym,
  • Doświadczenie z zakresu zarządzania zespołem,
  • Wykształcenie motoryzacyjne co najmniej średnie (preferowane wyższe),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność organizacji i optymalizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • Orientacja na klienta oraz nastawienie na realizację celów biznesowych i osiąganie wyników,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Ścieżkę certyfikacyjną na stanowisko Kierownika Serwisu,
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Profesjonalny program wdrożeń oraz szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.