Specjalista techniczny - pomiarowiec hałasu

EKOINVEST Bartosz Jeszke

Wielkopolskie

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 4538589, z dnia 2021-05-04

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Wykonywanie pomiarów hałasu środowiskowego w terenie
  • Przygotowanie protokołów i sprawozdań z pomiarów hałasu
  • Utrzymanie systemu ISO w laboratorium
  • Przygotowywania kalkulacji, ofert oraz przygotowywania i zawierania umów z Klientami
  • Dbania o pozytywny wizerunek firmy i budowania relacji z Klientem
  • Rozwój laboratorium w zakresie nowych pomiarów
  • Współpracy z innymi działami firmy

Wymagania

  • Oczekujemy od kandydata wyższego wykształcenia w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska, BHP lub pokrewne
  • Samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Wysokiej kultury osobistej i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie na umowę o pracę
  • Wsparcie zespołu techniczno-projektowego
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód)
  • Wynagrodzenie podstawowe + wysokie premie

www.ekoinvest.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pomiarowiec
Pomiarowiec to osoba, która wykonuje usługi pomiarowe przy użyciu maszyny, np. pomiary instalacji elektrycznych, pomiary meterologiczne. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: dokonywanie pomiarów we wskazanych lokalizacjach, przeprowadzanie testów/kontroli wyrobów za pomocą technik i urządzeń pomiarowych, konserwacja, organizowanie obiegu potrzebnej dokumentacji, ...
Praca Pomiarowiec