Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista w Dziale Zarządzania Wierzytelnościami Zabezpieczonymi Hipotecznie

EOS KSI Polska Sp. z o.o.

Lublin

4 dni temu

Miejsce pracy: Lublin
Zakres obowiązków:
  • Przejmowanie nieruchomości przez wierzyciela oraz zarządzanie przejętymi nieruchomościami,
  • Przeprowadzanie oględzin lokalnych nieruchomości,
  • Weryfikacja wykonanych przez rzeczoznawcę majątkowego operatów szacunkowych,
  • Analiza lokalnego rynku nieruchomości pod kątem potencjalnych nabywców oraz aktywna sprzedaż nieruchomości.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek prawo),
  • Doświadczenie w restrukturyzacji lub dochodzeniu wierzytelności zabezpieczonych hipotecznie,
  • Znajomość rynku nieruchomości,
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie: prawa cywilnego, procedury cywilnej, ustawy o komornikach sądowych i egzekucji,
  • Znajomość regulacji prawnych w zakresie zarządzania i obrotu nieruchomościami,
  • Bardzo dobra organizacji pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
 Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów,
  • Dostęp do międzynarodowego know-how,
  • Możliwość rozwoju i czytelną ścieżkę kariery.

Poznaj

EOS KSI Polska Sp. z o.o

Renomowana firma z sektora usług finansowo - windykacyjnych

Poznaj stanowisko: Komornik

Komornik to osoba, która wykonuje czynności egzekucyjne w sprawach cywilnych. Warunkiem do rozpoczęcia procesu egzekucyjnego jest wyrok sądu lub akt notarialny. W zależności od charakteru sprawy komornik decyduje o sposobie odzyskania należności. Jeśli dłużnik nie ureguluje długu, komornik wycenia wartość majątku ruchomego i nieruchomego, a następnie organizuje licytację - pieniądze z licytacji przeznaczone są dla ...
Komornik Praca Komornik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest EOS KSI Polska Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (50)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (197)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (828)
Tarnów (48)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1868)
Radom (150)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (162)
Nysa (58)