Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
Bydgoszcz
praca stacjonarna
1656 dni temu
Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Ogłoszenie o naborze Nr 55053

Warunki pracy

praca wykonywana w pomieszczeniach biurowych, nie jest związana z wysiłkiem fizycznym, przy monitorze komputerowym w wymiarze przekraczającym połowę dobowego czasu pracy, praca częściowo poza urzędem, wymaga reprezentowania urzędu w firmach zewnętrznych, nie występują szkodliwe ani niebezpieczne warunki pracy, w budynku stanowiącym miejsce pracy nie znajduje się winda i toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych, wymagane jest codzienne prowadzenie pojazdu służbowego

Zakres zadań

  • przygotowywanie zamówień i realizacja zakupów zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych oraz podpisywanymi umowami na części zamienne i materiały
  • opracowywanie i przekazywanie do dalszej realizacji dokumentów finansowych za zrealizowane zakupy, usługi
  • przekazywanie do napraw zespołów i podzespołów pojazdów/urządzeń do specjalizowanych warsztatów
  • koordynowanie zakupów dokonywanych przez zaopatrzeniowców oraz raportowanie problemów
  • uczestniczenie w sporządzaniu specyfikacji zakupów części zamiennych do pojazdów oraz w komisji wybranych postępowań przetargowych
  • planowanie w porozumieniu z magazynierami, magazynu części zamiennych, zakupu zapasów

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie o profilu technicznym
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z obsługą techniczną lub eksploatacją pojazdów
  • prawo jazdy kat. B
  • dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne” lub zgoda na postępowanie sprawdzające
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • zdolności negocjacyjne
  • umiejętność koordynowania pracą
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • prawo jazdy kat. C i E