Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalistów ds. sprzedaży na terenie całej Polski

Winosfera
wielkopolskie
praca stacjonarna
4863 dni temu

Ogłoszenie numer: 137422, z dnia 2011-02-23

Winosfera

Czas na nowe wyzwania!

Rozwijająca się firma, działająca na rynku winiarskim poszukuje

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • profesjonalna obsługa Klientów gastronomicznych i instytucjonalnych,
  • prowadzenie prezentacji dla Klientów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • stałe doskonalenie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość branży oraz wysokie umiejętności sprzedażowe
  • doświadczenie we współpracy i pozyskiwaniu nowych Klientów
  • umiejętności skutecznej realizacji założonych celów
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi,
  • dobra aparycja, wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu,

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników,
  • możliwość samodzielnego organizowania pracy
  • niezbędne narzędzia pracy