Spedytor / Dysponent na rynek polski

Zdemar Poland s.r.o.

Świętokrzyskie

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 2672278, z dnia 2019-09-30

Firma spedycyjna ZDEMAR Polska Sp. Z o.o. Sp. k.

poszukuje Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

U nas będziesz:

  • Dbać o naszych klientów i przewoźników, osobiście i telefonicznie kontaktować się z klientami, utrzymywać relacje biznesowe
  • Rozszerzać portfolio klientów i przewoźników
  • Tworzyć oferty (bezpośredni kontakt z klientami)
  • Monitorować rynek i odpowiadać na jego potrzeby

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (najlepiej w kierunku logistyka/handel/pedagogika)
  • Znajomość języka czeskiego na poziomie komunikatywnym (dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego)
  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Doświadczenie w logistyce i transporcie
  • Stałą pensję oraz bonusy zależne od wyników
  • Wiele benefitów – tradycyjnych (bony żywnościowe „stravenky”, ubezpieczenie) oraz dodatkowych (sick days, kursy językowe, imprezy firmowe)
  • Niezawodnych pomocnych kolegów
  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurze w miejscowości Chabařovice obok Ústí nad Labem
  • Dofinansowanie mieszkania przez pierwsze 3 miesiące
Poznaj stanowisko: Spedytor
Spedytorem nazywamy osobę prawną lub fizyczną, która świadczy usługi organizowania transportu towarów. W języku potocznym spedytorem określa się osoby prawne czyli przedsiębiorstwa spedycyjne, jednak spedytorem może być także pracownik tegoż przedsiębiorstwa zajmujący się organizowaniem transportu dla konkretnych zleceniodawców. Proces organizacji obejmuje wybór kanału transportu - drogowego, kolejowego, ...
Praca Spedytor