Spedytor międzynarodowy / krajowy (m/k)

Trenkwalder

Lublin, Zamość, Biała Podlaska, Łuków

140 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Lublin, Zamość, Biała Podlaska, Łuków
Nr ref.: SPED/LUB/0819
Obowiązki:
  • planowanie i zarządzanie procesem transportowym,
  • organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych,
  • nadzór nad realizacją budżetu,
  • wdrażanie i nadzór nad realizowanymi projektami,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez wypracowywanie najwyższych standardów pracy,
  • rozliczanie, nadzorowanie obsługi, kontrola nad obiegiem dokumentów, obsługa reklamacji.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie jako spedytor i predyspozycje do bycia liderem,
  • znajomość sektora spedycji międzynarodowej oraz lokalnego rynku przewoźników i klientów, mile widziana własna baza klientów,
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów zarówno własnych jak i podległemu zespołowi,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa transportowego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie atutem).
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • laptop, telefon służbowy,
  • kartę multisport,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o międzynarodowym zasięgu,
  • profesjonalne szkolenia w zakresie spedycji,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym, będącej liderem w branży.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.

Poznaj stanowisko: Spedytor
Spedytorem nazywamy osobę prawną lub fizyczną, która świadczy usługi organizowania transportu towarów. W języku potocznym spedytorem określa się osoby prawne czyli przedsiębiorstwa spedycyjne, jednak spedytorem może być także pracownik tegoż przedsiębiorstwa zajmujący się organizowaniem transportu dla konkretnych zleceniodawców. Proces organizacji obejmuje wybór kanału transportu - drogowego, kolejowego, ...
Praca Spedytor