Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Sprzedawca biżuterii

Fashion Jewellery
śląskie, Tarnowskie Góry
praca stacjonarna
5144 dni temu

Ogłoszenie numer: 99579, z dnia 2010-05-18

Fashion Jewellery od kilku lat zajmuje się stacjonarną oraz internetową sprzedażą złotej biżuterii z brylantami oraz złotych obrączek ślubnych. W ofercie także wyroby ze srebra oraz biżuteria o charakterze indywidualnym (tzw. hand made). Firma Fashion Jewellery zajmuje się także szeroko rozumianą gemmologią, w tym oceną, wyceną, badaniem kamieni jubilerskich, a także doradztwem przy zakupie i sprzedaży.

Miejsce pracy: śląskie, Tarnowskie Góry

Opis stanowiska

  • Poszukujemy kandydatki na stanowisko sprzedawcy biżuterii / obsługi klienta w salonie jubilerskim w centrum Tarnowskich Gór.

Wymagania

  • wykształcenie: minimum średnie,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • uczciwość
  • dyspozycyjność
  • uprzejmość, otwartość na kontakt z Klientem.

Oferujemy

  • stałą pracę (umowa o pracę)
  • pracę w stale rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • cenimy pracę w miłej atmosferze, bez zbędnego stresu