Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sprzedawca / Starszy Sprzedawca

ACTIVE MG

Łódź (C.H. Manufaktura sklep Adidas), Piotrków Trybunalski (C.H. Focus Mall sklep Nike/Adidas/Reebok), Rzgów (C.H. Outlet Ptak sklep Adidas), Bełchatów (C.H. Olimpia sklep Nike/Adidas)

96 dni temu

Ogłoszenie numer: 1988005, z dnia 2018-06-20

Firma ACTIVE MG zatrudni ambitne i odpowiedzialne osoby na stanowisko:

Studenci dzienni / zaoczni / osoby nieuczące się

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź (C.H. Manufaktura sklep Adidas), Piotrków Trybunalski (C.H. Focus Mall sklep Nike/Adidas/Reebok), Rzgów (C.H. Outlet Ptak sklep Adidas), Bełchatów (C.H. Olimpia sklep Nike/Adidas)

Nr Ref.: łódzkie

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa klienta,
  • praca z towarem,
  • prace porządkowe w salonie i magazynie.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • dobra prezencja,
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane),
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy

  • szkolenia produktowe,
  • interesującą pracę w młodym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem motywacyjnym w postaci premii,
  • miłą atmosferę w pracy.

Poznaj

ACTIVE MG

Jesteśmy autoryzowanym dealerem największych marek sportowych takich jak Adidas, Nike, Reebok i Puma. Prowadzimy swoją działalność od roku 1998 w branży sportowej. Od roku 2008 rozszerzamy naszą ofertę w internecie.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca