Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Sprzedawca w Centrum Kompetencji Silnikowej
Grupa Inter Cars
Starachowice, Sandomierz, Kielce, Włoszczowa, Końskie
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
18 dni temu

Chcesz z nami rozwijać sprzedaż w Centrum Kompetencji Silnikowej w zakresie sprzedaży części do pojazdów osobowych, ciężarowych, budowlanych i agro?

dołącz do nas !

Poszukujemy kandydatów do pracy w całej Polsce.

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Starachowice, Sandomierz, Kielce, Włoszczowa, Końskie

Zadania:

  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych do silników
  • Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej w tym o aktualnych promocjach,
  • Zgłaszanie wniosków dotyczących uzupełnienia oferty
  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości budowy pojazdów
  • Doświadczenia w sprzedaży części silnikowych i znajomości rynku - warunek konieczny
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Wykształcenia minimum średniego (mile widziane z zakresu mechaniki pojazdowej)
  • Umiejętności pracy z komputerem (MS Office) i aplikacjami mobilnymi

Kandydatom oferujemy:

  • Wdrożenie do przy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w każdym regionie Polski
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji

Poznaj

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.
Inter Cars S.A. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci warsztatów Perfect Service, Q-Service, Q-Service Truck, Q-Service Premium, Q-Service Moto, Q-Service MotorSport oraz Q-Service Off Road.