Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Sprzedawca

Sprzedawca

InterNOVA Sp.j.
śląskie
praca stacjonarna
4853 dni temu

Ogłoszenie numer: 132826, z dnia 2011-02-04

Autoryzowany dystrybutor firmy GERLACH i BergHOFF. Firma zajmuje się sprzedażą naczyń kuchennych, sztućcy, noży, ekspresów ciśnieniowych itp. . Mamy atoryzację firmy GERLACH, BergHOFF, FISSLER, Fiskars, Brabantia. Posiadamy w swojej ofercie produkty z ponad 15 różnych firm uważanych na całym świecie.

Sprzedawca

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Praca w punkcie firmowym BergHOFF w C.H. M1 Czeladź oraz w salonie firmowym P.H. RAWA Katowice. Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę.

Wymagania

  • Pogodne usposobienie oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Chęci do rozwoju,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność (praca także w weekendy),
  • Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • Bardzo dobre warunki pracy,
  • Prowizja od sprzedaży.

Wynagrodzenie

Od 1500 do 2000 PLN