Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Starszy Specjalista w Biurze Płac

TAURON Polska Energia S.A.
śląskie
praca stacjonarna
5522 dni temu

Ogłoszenie numer: 65393, z dnia 2009-05-04

spółka powstała w grudniu 2006 roku, a faktycznie rozpoczęła działalność 9 maja 2007 roku, kiedy – zgodnie z rządowym „Programem dla elektroenergetyki” - wniesiono do niej akcje: EnergiiPro SA, Enionu SA, Południowego Koncernu Energetycznego SA i Elektrowni Stalowa Wola SA. TAURON jest podmiotem obejmującym swoim działaniem 17 proc. powierzchni kraju. Spółka jest drugim pod względem wielkości producentem energii elektrycznej w Polsce oraz liderem pod względem sprzedaży energii zarówno dla klientów korporacyjnych, jaki indywidualnych.

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: 5_04_2009

Opis stanowiska

  • Sporządzanie list płac (w tym naliczanie zasiłków z ubezpieczenia społecznego oraz składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy);
  • Prowadzenie dokumentacji rozliczeń z ZUS-em i Urzędem Skarbowym;
  • Prowadzenie dokumentacji świadczeń dodatkowych dla pracowników oraz świadczeń z Funduszu Socjalnego;
  • Rozliczanie czasu pracy (w tym nieobecności chorobowych, urlopów, delegacji);
  • Bieżące wprowadzanie danych do systemu płacowego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, mile widziana specjalność Prawo Pracy;
  • Minimum 4-5 lat pracy na samodzielnym stanowisku w komórce płacowej lub controllingowej;
  • Znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz regulacji podatkowych dotyczących świadczeń na rzecz pracowników;
  • Umiejętność sporządzania list płac (w tym naliczanie zasiłków z ubezpieczenia społecznego);
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy zespołowej;
  • Znajomość zasad i przestrzeganie przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych;
  • Umiejętność analitycznego, logicznego myślenia;
  • Sumienność, odpowiedzialność, rzetelność;
  • Biegła obsługa komputera;
  • Znajomość systemu HR SAP;
  • Doświadczenie pracy z programem Płatnik;
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność;

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Możliwość pracy w Spółce, która zarządza jedną z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce.