Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Staż w Dziale Operacji Przewozowych

CIECH Cargo Sp.z o.o.

Inowrocław

5 dni temu

Grupa CIECH jeden z liderów europejskiego rynku chemicznego poszukuje kandydatów dla spółki CIECH Cargo do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Inowrocław

Oferujemy:
  • płatny staż na okres 3 miesięcy w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • poznanie procesów utrzymania i napraw, wymogów formalnych dotyczących eksploatacji taboru kolejowego,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju i uczenia się od najlepszych specjalistów.

Twoje zadania:
  • planowanie pracy pojazdów trakcyjnych i pracy drużyn trakcyjnych w oparciu o bieżące zadania eksploatacyjne,
  • dostarczenie na ustalony czas odpowiednich pojazdów trakcyjnych w dobrym stanie technicznym dla wszystkich pociągów i pracy pozapociągowej,
  • przestrzeganie wykonania planów pracy pojazdów i drużyn trakcyjnych,
  • współpraca z dyspozytorami przewozów w zakresie należytego wykorzystania i obrotu pojazdów trakcyjnych,
  • prowadzenie dziennika dyspozytora,
  • wycofywanie pojazdów trakcyjnych na PK i do przeglądów okresowych,
  • wykonywanie czynności wymienionych w instrukcjach wewnętrznych obowiązujących dla stanowiska dyspozytora,
  • wykonywanie poleceń organów kontrolnych i zwierzchników mających związek z wykonywana pracą,
  • przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pracy.

Wymagania:
  • status studenta  (III, IV lub V rok studiów) lub absolwenta, preferowane kierunki: transport kolejowy, logistyka,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Wyślij nam swoje CV poprzez przycisk:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj

CIECH S.A.

CIECH powstał w 1945 roku. Dziś jest liderem polskiego rynku chemicznego i jedną z największych polskich firm o międzynarodowym zasięgu.
To grupa konkurencyjna i nowocześnie zarządzana. W jej skład wchodzi osiem zakładów produkcyjnych oraz firmy handlowe i usługowe. Grupa CIECH oferuje najwyższej klasy produkty chemiczne: soda kalcynowana (drugie miejsce w Europie), soda oczyszczona, sól, żywice poliestrowe i epoksydowe, produkty AGRO i produkty szklane oraz inne chemikalia. Mają one zastosowanie m.in. w przemyśle: szklarskim, spożywczym, meblowym, do produkcji detergentów, w rolnictwie oraz budownictwie.

Dlaczego warto z nami pracować?

Grupa CIECH należy do grona największych spółek giełdowych w Polsce. Jesteśmy międzynarodową organizacją, w której zatrudniamy ok. 3800 osób, w tym ok. 1000 w Niemczech i Rumunii. Co roku przyjmujemy do naszej organizacji stażystów i praktykantów.

Możemy Ci zaoferować:

  • Globalne know-how – dostęp do wiedzy i doświadczenia zdobytego przez ponad 70 lat działalności spółki na rynkach krajowych i zagranicznych
  • Pracę w doświadczonym zespole - możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z pasjonatami swojej dziedziny
  • Możliwość rozwoju – bogata struktura organizacyjna otwiera drzwi do budowania atrakcyjnej ścieżki kariery w oparciu o kompetencje pracownika
  • Szkolenia - rozwój kompetencji pracowników poprzez systematyczne warsztaty i szkolenia z zakresu zarówno wiedzy specjalistycznej, jak i umiejętności interpersonalnych
  • Udział w ciekawych projektach i możliwość realizacji własnych pomysłów

Atmosfera i warunki pracy

Chemia łączy ludzi! :)
Grupa CIECH to niezwykła mieszanka doświadczenia i młodości. To właśnie w tym miejscu spotyka się budowana przez kilkadziesiąt lat wiedza z twórczą ambicją młodego pokolenia, wspólnie realizując międzynarodowe i lokalne projekty. Zespół Grupy CIECH jest siłą sprawczą każdego jej sukcesu, dlatego spółka wspiera swoich pracowników w dążeniu do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Promujemy zasady profesjonalnej rekrutacji w Grupie, należymy do koalicji Przyjazna Rekrutacja. Nasz Program Płatnych Staży „Przyszłość wiąże się z nami” realizujemy zgodnie z praktykami „Staże wysokiej jakości”. W tym roku kolejny raz zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Universum - Most Attractive Employers otrzymaliśmy również tytuł Solidnego Pracodawcy.

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (302)
Toruń (186)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (857)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2290)
Radom (192)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (263)
Nysa (88)