Stażysta w Sekcji Kontrolingu

Kimball Electronics

Wielkopolskie

6 dni temu

Kimball Electronics jest amerykańską firmą produkującą wysokiej jakości wyroby elektroniczne dla branży motoryzacyjnej, medycznej i przemysłowej. Posiadamy 9 fabryk na całym świecie. W Tarnowie Podgórnym znajduje się nasza jedyna siedziba na terenie Polski.

Szukamy osoby na stanowisko:
Stażysta w Sekcji Kontrolingu
Nr ref.:
Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

Chciałbyś mieć w pracy kontakt z językiem angielskim, a tabele przestawne i funkcja "wyszukaj pionowo" nie stanowią dla Ciebie problemu?

Dołącz do nas!

 

Oferujemy roczny płatny staż w Sekcji Kontrolingu. W ramach swoich zadań będziesz miał okazję współpracować z Dyrektorem Finansowym i centralą w Stanach Zjednoczonych, poznać SAP oraz zdobyć doświadczenie w dużej, międzynarodowej firmie.

Etapy procesu rekrutacji:

Przesłanie CV

Rozmowa telefoniczna

Spotkanie

Zatrudnienie

Poznaj

Kimball Electronics


Kimball Electronics Poland jest jedną z firm korporacji Kimball International, Inc. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości usługi produkcyjne w zakresie montażu urządzeń elektronicznych dla przemysłu motoryzacyjnego, montażu wyrobów dla branży medycznej oraz usługi w zakresie produkcji małoseryjnej.

Poznaj stanowisko: Stażysta 
Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Praca Stażysta