Szef Kuchni

Lukier Sp. z o.o.

Śląskie

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 3221903, z dnia 2020-03-23

Prężnie działający Hotel **** otoczony sosnowym lasem, schowany dyskretnie w pobliżu Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Szef Kuchni

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • przygotowywanie dań z zachowaniem najwyższych standardów jakości
  • tworzenie kuchni autorskiej – przygotowanie menu al.’card oraz organizacja przyjęć grupowych
  • współpraca z kierownikami innych działów w celu zapewnienia wysokiej jakości standardów Hotelu
  • kontrola stanów magazynowych, nadzór nad zakupami i innymi kosztami
  • organizacja pracy podległego zespołu oraz szkolenia stanowiskowe
  • tworzenie dobrej atmosfery sprzyjającej pracy

Wymagania

  • wykształcenia gastronomicznego i wysokich umiejętności kulinarnych
  • pasji do gotowania
  • znajomości kuchni Europejskiej i Polskiej
  • doświadczenia zawodowego w pracy w hotelarstwie
  • znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP)
  • umiejętność zarządzania zespołem, motywowania, szkolenia
  • zorientowanie na wyniki i realizację wyznaczonych celów

Oferujemy

  • interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań
  • duży stopień samodzielności i odpowiedzialności
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz rozwiązań usprawniających pracę działu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Szef Kuchni
Szef kuchni – osoba, która organizuje i nadzoruje pracę podległego mu personelu. Do głównych obowiązków szefa kuchni należy: Organizowanie stanowisk pracy w części produkcyjnej zakładu gastronomicznego zgodnie z zasadami bhp, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności, planowanie i organizowanie pracy podległym pracownikom kuchni, organizowanie przyjęć ...
Praca Szef Kuchni