Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Szef produkcji

Meble Rząsa Sp.j
dolnośląskie
praca stacjonarna
4683 dni temu

Ogłoszenie numer: 154857, z dnia 2011-07-07

Producent mebli tapicerowanych od 1995 r.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • realizacja założonych planów produkcyjnych
  • planowanie pracy podległych osób
  • odpowiedzialność za jakość produkcji
  • bieżące monitorowanie kosztów produkcji
  • motywowanie pracowników i rozwiązywanie problemów

Wymagania

  • wykształcenie min średnie
  • minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu produkcją
  • przynajmniej 3 lata praktyki w zarządzaniu zespołem
  • wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie
  • rozwinięte kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
  • bardzo dobra organizacja pracy swojej oraz podległego zespołu
  • umiejętność myślenia analitycznego i rozwiązywania problemów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie