Zobacz więcej ofert pracy

Szef warsztatu

HEWEA Sp. z o.o.
dolnośląskie, Byków k/ Wrocławia
praca stacjonarna
1490 dni temu

HEWEA sp. z o.o. jest polską firmą z centralą w Bykowie k/Wrocławia.

Od 30 lat działamy w branży samochodów użytkowych. Jako wyłączny importer sprowadzamy produkty renomowanych światowych producentów, dzięki czemu jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców ciężkich żurawi hydraulicznych, siłowników hydraulicznych i urządzeń hakowych, a także liderem sprzedaży elementów hydrauliki siłowej i nadwozi.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej spółki aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Byków k/ Wrocławia

Zakres obowiązków:
  • Organizacja i planowanie prac warsztatowych;
  • Sporządzanie dokumentacji z wykonanych zleceń;
  • Analiza stanu technicznego maszyn i urządzeń;
Nasze oczekiwania:
  • Samodzielność i zaangażowanie;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Kandydatom oferujemy:
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę na w/w stanowisku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).