Szef Zmiany (Zastępca Kierownika Lokalu)

TelePizza Poland Sp. z o.o.

Katowice, Sosnowiec

90 dni temu


   


SZEF ZMIANY
(Zastępca Kierownika Lokalu)

Miejsce pracy:

Katowice,

Sosnowiec
Zakres obowiązków:
 • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów
 • Odpowiedzialność za funkcjonowanie lokalu (kontrola pracowników, jakości produktu i serwisu) 
 • Praca przy produkcji pizzy i szkolenie personelu podstawowego 
 • Odpowiedzialność za magazyn i gotówkę
 • Praca w systemie zmianowym, również w weekendy
Wymagania:
 • Umiejętność zarządzania zespołem oraz efektywnego motywowania
 • Zapał do pracy, zaangażowanie i sumienność
 • Doświadczenie w gastronomii i obsłudze Klienta
 • Wykształcenie min. średnie
Zapewniamy:
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
 • Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
Nie zapomnij dopisać klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Telepizza Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Poznaj

Telepizza Poland Sp. z o.o.

Telepizza powstała w latach 80-tych w Hiszpanii i jest niekwestionowanym liderem w dostawie pizzy na telefon, także w Polsce, Portugalii i Chile. W Polsce jest wiodącą siecią pizzerii. Każdego dnia 3000 pracowników w niemal 115 lokalach w największych miastach Polski troskliwie przygotowuje i dostarcza gorące, świeżo upieczone pizze do tysięcy biur i domów.

NASI PRACOWNICY W Telepizza pracownicy mają szczególne znaczenie - to oni tworzą firmę i jej niezwykłą osobowość. To właśnie dzięki nim już od ponad 20 lat jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania naszych Klientów, dostarczając pizzę - pyszną, gorącą i zawsze na czas. Dlaczego uważamy, że Telepizza jest wyjątkowa? Ponieważ atmosfera pracy ma dla nas olbrzymie znaczenie. Dlatego staramy się, aby dołączały do nas tylko te osoby, które potrafią pracować w zespole i mają silną orientację na Klienta. Aż 70% kierowników naszych lokali rozpoczynało pracę na stanowiskach podstawowych jako pizzero czy dostawca pizzy, a dziś bezpośrednio decydują o rozwoju firmy.

TO PRACA DLA CIEBIE Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowiska: podstawowe, menedżerskie i specjalistyczne, jak również osób chętnych do odbycia praktyk. Praca w Telepizza to oferta zarówno dla osób, które szukają pracy dorywczej i zmianowej, jak również dla tych, którzy pragną związać się z firmą na długie lata. Wszystkim pracownikom, niezależnie do stanowiska i formy zatrudnienia, firma zapewnia różnorodne szkolenia, które umożliwiają zdobycie kwalifikacji zawodowych nawet bez wcześniejszego doświadczenia. Ponieważ pracownicy są dla nas najważniejsi, mamy jasne zasady pracy, kontroli, wynagrodzeń, szkoleń i awansów. Zainteresowanych naszą firmą i ofertą zapraszamy na stronę: www.telepizza.pl

Poznaj stanowisko: Kierownik Zmiany

Kierownik zmiany, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie prac podległego personelu w czasie zmiany. Osoba obsadzona na tym stanowisku wyznacza harmonogram zadań przeznaczonych do realizacji w czasie zmiany dla poszczególnych stanowisk pracy i weryfikuje ich poprawne realizowanie. Kierownik zmiany na bieżąco kontroluje wykonywanie harmonogramu oraz wykorzystanie produktów ...
Kierownik Zmiany Praca Kierownik Zmiany

Rekrutują z Praca.pl