Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Team Leader
Grupa Progres
Luboń, Robakowo, Tarnowo Podgórne, Czerwonak, Gniezno, Kostrzyn, Kórnik, Poznań, Środa Wielkopolska
20 dni temu

Grupa Progres jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Team Leader
Miejsce pracy: Luboń, Robakowo, Tarnowo Podgórne, Czerwonak, Gniezno, Kostrzyn, Kórnik, Poznań, Środa Wielkopolska
Nr ref.: OS/ROB/TEAM
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie zespołem, koordynowanie jego pracy i ustalanie priorytetów
  • Zachęcanie zespołu do rozwoju, motywowanie go i budowanie relacji
  • Kierowanie procesem w taki sposób, aby realizować założone wskaźniki
  • Przygotowywanie raportów, prowadzenie dokumentacji i kontakty z innymi działami
  • Dbanie o bezpieczeństwo i higienę w miejscu pracy poprzez prezentowanie właściwych postaw oraz szkolenie pracowników
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, najlepiej w branży produkcyjnej lub magazynowej
  • Umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych
  • Otwartość, kreatywność oraz inicjatywa w podejmowaniu działań
  • Umiejętność budowania i zarządzania zespołem
  • Umiejętność obsługi MS Office
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 4300- 5000 zł składające się z podstawy oraz systemu premiowego
  • Możliwość poszerzania kompetencji w nieustannie rozwijającej się firmie
    z branży e-commerce
  • Samodzielność w działaniu oraz podejmowaniu decyzji
  • Bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych i nauki języków,
    prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usług

Poznaj