Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technical Sales Manager

ANTAL SP. Z O.O.

Katowice, Gliwice, Chorzów, Ruda Śląska

107 dni temu

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
Zespół Antal Sales & Marketing zajmuje się rekrutacją specjalistów i menedżerów w obszarze sprzedaży, marketingu, rozwoju biznesu, PR i customer service. W skład Antal Sales & Marketing wchodzą podzespoły działające w obszarach: FMCG, Retail, HoReCa, Consumer Electronics, B2B, Internet/ Media/E-commerce, New Technologies, Business Development, TSL, Property, Construction, Oil & Energy, Packaging, Agriculture, Process Automation, Automotive, Chemicals.

Antal Sales & Marketing to dywizja Antal zajmująca się rekrutacją w obszarze sprzedaży, marketingu i operacji w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.
W skład Antal S ales & Marketing wchodzą zespoły działające w obszarach: FMCG, Retail, TSL, Agriculture, Technical, Media, Business Development. Ugruntowaną pozycję zespołów na rynku zapewniają doświadczeni konsultanci, specjalizujący się w rekrutacji na stanowiska z poziomu specjalistyczne i menedżerskie.

Miejsce pracy: Katowice, Gliwice, Chorzów, Ruda Śląska
Zadania:
  • Rozwój współpracy z partnerami biznesowymi firmy;
  • Merytoryczne wsparcie klienta od strony technicznej;
  • Monitorowanie zmian otoczenia rynkowego i działań konkurencji;
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji handlowych;
  • Tehniczne wsparcie regionalnych menadżerów sprzedaży;
  • Zapewnianie efektywnej współpracy z innymi działami firmy.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie techniczne - chemia, automatyka, robotyka, elektrotechnika);
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera sprzedaży, doradcy technicznego, regionalnego przedstawiciela handlowego;
  • Doświadczenie w sprzedaży na tym stanowisku nie jest wymagane;
  • Mile widziane doświadczenie w branży nowych technologii;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (środowisko międzynarodowe, możliwe szkolenia za granicą);
  • Wysokie zdolności interpersonalne i orientacja biznesowa;
  • Prawo jazdy kat B (warunek konieczny).
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny bez górnej granicy;
  • Program szkoleń wdrażających i podnoszących kompetencje (w kraju i za granicą);
  • Praca częściowo w biurze, częściowo w systemie home office;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych: samochód, telefon, komputer;
  • Samodzielne stanowisko pracy z dużą swobodą działania;
  • Pracę w nowoczesnym i rozwijającym się środowisku pracy;
  • Realne szanse na rozwój w strukturach organizacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Sprzedaży

Inżynier ds. sprzedaży - to tzw. pracownik wsparcia technicznego sprzedaży. Pracownik ten zajmuje się zaawansowanymi naukowo i technologicznie produktami - doradza klientom w jaki sposób najlepiej wykorzystać produktów lub usługę. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami, rozwijanie rynku odbiorców na ...
Inżynier ds. Sprzedaży Praca Inżynier ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (753)
Wałbrzych (46)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (191)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (225)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (956)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2086)
Radom (190)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (238)
Nysa (84)