Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Techniczne wsparcie działu rozwoju i wdrożeń

HERMON Czech & Muzia Spółka Jawna
śląskie
praca stacjonarna
4904 dni temu

Ogłoszenie numer: 129029, z dnia 2011-01-14

Firma Hermon jest prężnie rozwijającą się firmą. Od początku stawialiśmy na zaspokojenie wymagań i oczekiwań Klientów na najwyższym poziomie, co zaprocentowało niezwykle szybkim, dynamicznym rozwojem firmy. Równie szybko zwiększaliśmy swoje doświadczenie. Dziś Hermon jest uważany przez specjalistów za jedną z najszybciej rozwijających sie firm w kraju. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy postrzegani jako profesjonalista firma działająca na rynku części zamiennych do samochodów ciężarowych, ciągników rolniczych, autobusów, naczep oraz akcesoria.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Osoba przyjęta na stanowisko będzie pełnić funkcje technicznego wsparcia działu rozwoju i wdrożeń

Wymagania

  • znajomość branży motoryzacyjnej - samochody ciężarowe, ciągniki rolnicze, autobusy
  • wyższe wykształcenie techniczne.
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, programu typu CAD (AutoCAD)
  • komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana osoba z dyplomem wydziału mechanicznego
  • mile widziane doświadczenie

Aplikacje nie spełniające powyższych kryteriów nie będą rozpatrywane.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • praca stacjonarna
  • materiały potrzebne do pracy(laptop, telefon komórkowy)
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie