Technik Elektroradiologii
Geneva Trust Polska sp. z o.o.
lubelskie
specjalista (mid)
17 godz. temu
Miejsce pracy: woj. lubelskie

Spółka Medyczna zajmująca się profilaktyką nowotworową.

Zadania:
  • Wykonywanie badań mammograficznych w Mammobusach.
Wymagania:
  • Ukończone studium, licencjat lub studia wyższe.
Oferujemy:
  • Pracę na najnowszych aparatach cyfrowych.
  • Bardzo dobre wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Spółka Medyczna zajmująca się profilaktyką nowotworową, poszukuje Managerów Projektu do pracy na terenie całego kraju.