Technik Elektryk / Mechatronik/ Technik Elektronik

RB Poland Sp. z o.o.

Czarków, k. Pszczyny

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 2663546, z dnia 2019-10-01

Miejsce pracy: śląskie / Czarków, k. Pszczyny

Opis stanowiska

  • prace związane z wykonywaniem układów i obwodów elektrycznych w urządzeniach AGV
  • uruchamianie i walidacja urządzeń
  • diagnostyka i likwidacja uszkodzeń

Wymagania

  • umiejętność odczytywania schematów elektrycznych
  • umiejętność lutowania
  • znajomość  urządzeń energoelektronicznych
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa przemysłowego
  • osoba odpowiedzialna i rzetelna, lubiąca nowe wyzwania
  • umiejętność organizacji pracy własnej, praca w zespole
  • mile widziani studenci lub absolwenci szkól technicznych

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektronik
Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Praca Elektronik