Technik Serwisu / Inżynier Serwisu

Hert Sp. z o.o. Serwis Sp.k.

Śląskie

29 dni temu

Firma Hert - lider w branży piekarniczej - zatrudni pracowników do Serwisu do Centrali w Warszawie na stanowisko:

Docelowa specjalizacja Elektryk Automatyk, Elektomechanik, Mechanik
Miejsce pracy: śląskie,
Kogo szukamy:

Osób z doświadczeniem, ale również ludzi młodych, które pasjonują się techniką i chcą zdobyć doświadczenie ew, rozwijać swoją pasję poprzez bezpośredni kontakt z najnowszymi technologiami.

Wymagania:
  • Ogólna znajomość budowy i zasady działania maszyn i urządzeń
  • Pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Dyspozycyjność, częste wyjazdy
  • Prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
  • Naprawy i przeglądy maszyn i urządzeń
  • Instalowanie i uruchomienia maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Identyfikacja i definiowania części zamiennych
  • Udzielanie wsparcia technicznego dla klientów
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość pracy z domu po uzyskaniu pełnej samodzielności
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczną
Poznaj stanowisko: Technik serwisu
Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Praca Technik serwisu