Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Serwisu Urządzeń

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Dolnośląskie

849 dni temu

Ogloszenie numer: 958100, z dnia 2016-01-28

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Wykonywanie pracy związanych z instalacją i montażem urządzeń klimatyzacyjnych na terenie Polski,
  • Prowadzenie prac kontrolnych stanu technicznego urządzeń firmy,
  • Samodzielne lokalizowanie usterek i ich naprawianie oraz dokonywanie prac interwencyjnych,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych, diagnoz i napraw urządzeń,
  • Sprawdzanie poprawności działania urządzeń na miejscu montażu (u Klienta),
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, sporządzanie raportów i kontrola magazynów.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie o profilu elektrycznym/mechanicznym/ hydraulika siłowa,
  • Doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac instalatorskich, montażowych w obszarze elektryki oraz eksploatacji urządzeń przemysłowych,
  • Uprawnienia SEP do 1kV oraz eksploacyjno – energetyczne gr. G1 oraz G2 E + D,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na terenie Polski.

Oferujemy

  • Zatrudnienie dla jednego ze światowych liderów w branży klimatyzacyjnej,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • Najwyższej klasy sprzęt do wykonywania zadań,
  • Pracę w zespołach małych zespołach w miłej atmosferze,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Poznaj

HR znaczy dla nas Human Relations.

Tworzymy trwałe relacje, spełniając marzenia o idealnym partnerstwie ludzi i firm. Nie interesuje nas pośrednictwo, tylko partnerstwo. Opieramy się na zrozumieniu, zaufaniu i szacunku. A tam, gdzie branża widzi zasoby, my widzimy ludzi.

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (577)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (149)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (783)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1674)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)