Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik serwisu w specjalizacjach: Mechanik, Elektromechanik, Elektronik

Kuhn Polska Sp. z o.o.

Wielkopolskie

92 dni temu

Ogłoszenie numer: 1962340, z dnia 2018-05-14

Firma KUHN Polska jest przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN Gruppe, zajmującego się dystrybucją urządzeń przemysłowych w branżach: transportowej, budowlanej i maszynowej. Firma KUHN Gruppe założona w od 1974 roku, posiada oddziały w 11 krajach.

KUHN PolskaSp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem wózków widłowych Mitsubishi, autoryzowanym przez Mitsubishi Caterpillar Forklift Europe B.V.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Naprawa i obsługa techniczna maszyn

Wymagania

  • Znajomość budowy pojazdów samochodowych lub maszyn roboczych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zainteresowania w zakresie motoryzacji

Mile widziane:

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i instrukcjami

Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, komputer, samochód)
  • Przeszkolenie branżowe z zakresu wykonywanej pracy

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (746)
Wałbrzych (47)
Legnica (61)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (139)
Toruń (87)
Lubelskie:
Lublin (108)
Chełm (12)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (743)
Tarnów (36)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1653)
Radom (60)
Płock (32)
Opolskie:
Opole (124)
Nysa (10)