Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Personnel Service sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, Wrocław

147 dni temu

Personnel Service to firma zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników na potrzeby pracodawców w Polsce.
Specjalizujemy się m.in. w doradztwie personalnym, outsourcingu, leasingu pracowniczym, obsłudze zatrudnienia.
Nasi klienci reprezentują głównie takie sektory jak: automotive, R&D, RTV/AGD, przemysł ciężki oraz SSC/BPO.

Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn
  • Harmonogramowanie i wykonywanie przeglądów oraz napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Montowanie i demontowanie zespołów napędowych w urządzeniach technicznych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia średniego technicznego o profilu: mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomości pakietu MS Office
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie międzynarodowej z branży automotive
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie lekcji języka angielskiego
  • Bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych – prywatna opieka medyczna, pakiet multisport, ubezpieczenie na życie

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu