Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Technolog ds. emaliowania

BGI Polska Sp. z o. o.
dolnośląskie, Cała Polska
praca stacjonarna
6116 dni temu

Ogłoszenie numer: 32240, z dnia 2007-08-07

Firma BGI Polska Sp. z o. o. zajmuje sie szerokim spektrum realizacji projektów z zakresu przemysłu. W ramach swojej działalności również zajmuje się kwestiami związanymi z emaliowaniem metali

Miejsce pracy: dolnośląskie, Cała Polska

Nr Ref.: tech/01/07

Opis stanowiska

Zajmujemy sie produkcją emalii. W celu normalnego prosperowania na rynku Polskim poszukujemy do serwisu technicznego osoby, która będzie przeprowadzała testy jakościowe w przypadku zgłoszenia przez naszych klientów nieprawidłowości przy wykorzystaniu naszej emalii, zapewnianiała serwis gwarancyjny związany z korzystaniem przez klientów z naszego produktu.

Wymagania

Znajomość procesu emaliowania artykułów metalowych. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Mobilność.

Oferujemy

Szkolenia, również zagraniczne. Wysokie wynagrodzenie. Formę współpracy wg wymogów kandydata