Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technolog - Kierownik Zakładu Polimeryzacji Polioctanu i Dyspersji Akrylowych

Klient portalu Praca.pl

Opolskie

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 2532786, z dnia 2019-06-26

Producent szeroko rozumianej branży chemicznej, farb i lakierów oraz materiałów budowlanych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • nadzór i kontrola jakości bieżącej produkcji
  • opracowywanie receptur nowych produktów oraz wdrażanie ich na produkcji
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej

Miejsce pracy: mazowieckie/ Boryszew - zapewniamy pakiet relokacyjny

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość branży chemicznej
  • wiedza recepturowa chemiczna do tworzenia produktów
  • wykształcenie chemiczne – mile widziane

Oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanych tradycjach z potencjałem i perspektywami rozwoju
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • pakiet relokacyjny
  • miłą atmosferę
Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj stanowisko: Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Kierownik Zakładu Produkcyjnego to osoba, która zarządza procesami produkcji w zakładzie produkcyjnym oraz koordynuje pracę dużej ilości pracowników. Ogólnie rzecz ujmując, pracownik na tym stanowisku ma za zadanie podnieść wydajność przedsiębiorstwa, wdrażać nowe koncepcje produkcji, a także nowe technologie. Do głównych obowiązków kierownika zakładu produkcyjnego należy, m.in.: kierowanie zakładem i ...
Kierownik Zakładu Produkcyjnego Praca Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (723)
Wałbrzych (61)
Legnica (108)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (286)
Toruń (167)
Lubelskie:
Lublin (264)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (806)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2090)
Radom (162)
Płock (94)
Opolskie:
Opole (256)
Nysa (70)