Technolog - Kontroler Jakości

DNP S.A.

Wielkopolskie

3 dni temu

Producent Karmy dla Zwierząt w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje
odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Technolog - Kontroler Jakości
woj. wielkopolskie
Opis stanowiska:
 • Kontrolowanie jakości wyrobów we wszystkich fazach produkcyjnych oraz kontrola produktu gotowego,
 • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej, specyfikacji nowych produktów z uwzględnieniem wymagań jakościowych i prawnych,
 • Kontrola i weryfikacja procesów technologicznych,
 • Nadzór technologiczny podczas wdrożeń nowych produktów.
Wymagania:
 • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe: technologia żywności),
 • Znajomość zagadnień technologii produkcji konserw sterylizowanych,
 • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
 • Wysokie zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
 • Doskonałej organizacji pracy, zdecydowania oraz samodzielności w działaniu,
 • Znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
 • Praca w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie,
 • Przyjazną atmosferę pracy,
 • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
 • Stabilność zatrudnienia,
 • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające kryteria, proszone są o przesłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ na dole ogłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podawanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, przez Spółkę DNP S.A. w celu wzięcia udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podawanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, przez Spółkę DNP S.A. w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest Spółka DNP S.A. z siedzibą w Polanowie, e-mail:  rekrutacja-dn@dolina-noteci.pl. Inspektorem Ochrony Danych jest Pani Monika Zygmunt-Jakuć (adres korespondencyjny: Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa, e-mail: IOD@dolina-noteci.pl). Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacyjnych, zgodnie z wyrażoną zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, w zakresie wizerunku na podstawie art. 9 ust. 1 pkt. a oraz po wyrażeniu odrębnej zgody w celu wysyłki newslettera na podstawie art. 6 ust 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.
Poznaj stanowisko: Technolog 
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog