Technolog Programista CNC

AMRO-MET

Szubin

3 dni temu

Amro-Met to rodzinna firma świadcząca usługi w zakresie obróbki mechanicznej CNC, spawaniu konstrukcji stalowych oraz produkcji i montażu maszyn przemysłowych. Produkujemy komponenty do przemysłu maszynowego, kolejowego, rolniczego oraz stoczniowego.

Miejsce pracy: Szubin
Opis stanowiska
  • Programowanie maszyn numerycznych (CNC) (frezarek 3,4-osiowych i tokarek)
  • Przygotowanie programów przy użyciu programu GibbsCAM,
  • Dobór narzędzi i parametrów skrawania,
  • Realizacja harmonogramu produkcji,
  • Wyceny czasów obróbki,
  • Nadzór nad stanem techniczny obrabiarek,
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną.
Wymagania
  • Biegła znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość programów CAD/CAM (najlepiej SolidWorks),
  • Doświadczenie minimum 1 rok w programowaniu i obsłudze maszyn CNC,
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem i narzędzi,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność.
Mile widziane:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w pracy na maszynach CNC
  • Znajomość systemów sterowania Fanuc/Haas,
  • Znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Programista CNC
CNC, tłumaczone z angielskiego Computerized Numerical Control jako komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych to technologia umożliwiająca programowanie specjalistycznych maszyn roboczych wykonujących wyspecjalizowane, precyzyjne prace ze stuprocentową powtarzalnością. Programista CNC jest specjalistą w zakresie programowania tychże urządzeń w obrębie specyfiki danej branży lub gałęzi przemysłu, posiada wiedzę i doświadczenie ...
Praca Programista CNC