Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technolog Spawalnik

timework Sp. z o.o.s.k.

Bydgoszcz

1578 dni temu

timework sp. z o. o. sp. k. Agencja Pracy tymczasowej została założona w 2003 roku. Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pracy. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego, rekrutacji oraz selekcji pracowników. Firma timework posiada certyfikat wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 3690.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów – lidera z branży obróbki metali - poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
  • Nadzorowanie procesów spawalniczych
  • Kontrola i organizacja procesów związanych z przygotowaniem do spawania
  • Tworzenie raportów wydajnościowych oraz kosztowych
  • Inicjowanie i przeprowadzanie prób nowych materiałów spawalniczych, nowych rozwiązań na produkcji
  • Tworzenie norm i procedur produkcyjnych
  • Ciągła opieka techniczna nad procesem spawania
  • Wdrażanie i nadzorowanie procesów optymalizacji na produkcji
  • Tworzenie list składowych produktów
  • Odpowiedzialność za poprawność procesów spawalniczych
  • Przygotowywanie wycen i kalkulacji
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży stalowej
  • Bardzo dobra znajomość czytania dokumentacji konstrukcyjnej
  • Obsługa programu Auto Cad
  • Dyspozycyjność oraz komunikatywność
  • Certyfikat - Międzynarodowy Technolog Spawalnik - Gliwice
Oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną, etatową pracę z możliwościami rozwoju
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet relokacyjny

Więcej ofert pracy na www.timework.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Inżynier Spawania

Inżynier spawania, inaczej inżynier spawalnik, to osoba odpowiedzialna za realizowanie i organizowanie prac spawalniczych w miejscu jego zatrudnienia. Jako specjalista w tym zakresie inżynier opracowuje i wdraża nowe technologie miejsca pracy, weryfikuje jakość realizowanych prac i ich zgodność z przewidzianym wcześniej harmonogramem i wytycznymi technicznymi. Osoba zatrudniona na tym stanowisku koordynuje i nadzoruje prace zespołu ...
Inżynier Spawania Praca Inżynier Spawania

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (665)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (779)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1737)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (23)