Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technolog

Fabryka Mebli Layman

Elbląg

115 dni temu

Ogłoszenie numer: 1895157, z dnia 2018-01-30

Fabryka Mebli Layman, firma z branży produkcji mebli, w wyniku dynamicznego rozwoju poszukuje do swojej siedziby pracownika na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Elbląg

Opis stanowiska

  • opracowywanie technologiczne zamówień

  • bezpośrednie wsparcie i współpraca z działem produkcji, technologii i rozwoju produktu  analiza sytuacji i rozwiązywanie problemów

  • udział w procesie planowania produkcji

  • kontakt z klientem na każdym etapie projektu

  • dbanie o jakość i terminowość realizowanych zleceń

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej

Wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

  • mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • dobra znajomość obsługi programów MS Office

  • samodzielność i konsekwencja w działaniu

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • stałe zatrudnienie

  • wsparcie w rozwoju własnych kompetencji (szkolenia)

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Technolog Praca Technolog

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (591)
Wałbrzych (38)
Legnica (53)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (163)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (105)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (806)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1720)
Radom (62)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (116)
Nysa (20)