Test and Validation Engineer

Hays Poland

Okolice Krakowa

764 dni temu

Test and Validation Engineer
Okolice Krakowa
Test and Validation Engineer
Okolice Krakowa
Nr Ref.: 1072077

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, w związku z dalszym rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Test and Validation Engineer.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało przeprowadzanie testów (między innymi mechanicznych i elektrycznych) zgodnie z ustalonymi planami walidacji w odniesieniu do wymagań klienta, koordynacja testów zewnętrznych u dostawców oraz wsparcie testów u klientów. Ponadto Inżynier będzie odpowiadał za stały rozwój i utrzymanie laboratorium testowego, wprowadzanie nowych metod testowych, zapewnienie wsparcia technicznego.

Od Kandydatów oczekujemy wyższego wykształcenia w obszarze Elektrotechniki, Elektroniki lub Mechatroniki, minimum dwuletniego doświadczenia w pracy w Laboratorium, dobrej znajomości języka angielskiego, znajomości oprogramowania Mathlab, LabView, CANoe oraz metodologii jakościowej (MSA, PDCA, SPC). Atutem będzie również doświadczenie w obszarze testów Software i Motor.

Nasz Klient zapewnia pracę w pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie swojej aplikacji w języku angielskim.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Testów

Inżynier ds. Testów (TE) jest to osoba, który bada dany produkt - w celu zagwarantowania, że ma on wymaganą jakość zanim będzie wypuszczony do w produkcji. Inżynier ds. testów jest również odpowiedzialny za określenie najlepszego sposobu badania produktu. Do obowiązków osoba zatrudnionej na tym stanowisku należy, m.in.: przygotowywanie i przeprowadzanie testów i pomiarów, tworzenie ...
Inżynier ds. Testów Praca Inżynier ds. Testów

Rekrutują z Praca.pl